იგორ კოშინმა აფხაზეთში მშენებლობის ინსპექტირება განახორციელა
რუსეთის ფედერაციის ჩრდილოეთ კავკასიის საქმეთა მინისტრის მოადგილე იგორ კოშინი სამუშაო ვიზიტით აფხაზეთს ესტუმრა. კოშინმა ვიზიტის ფარგლებში აფხაზეთის სოციალურ-ეკონომიკური განვითარების მხარდამჭერი 2017-2019 წლების საინვესტიციო პროგრამის ფარგლებში მიმდინარე მშენებლობები დაათვალიერა.
კოშინმა ვიზიტი დე ფაქტო პრემიერ-მინისტრ ვალერი ბგანბასთან შეხვედრით დაიწყო. შეხვედრაზე ორმხრივი სოციალურ-ეკონომიკური თანამშრომლობის საკითხები განიხილეს, მათ შორის საინვესტიციო პროგრამის ფარგლებში 2019 წელს დაგეგმილი 56 ღონისძიების განხორციელების საკითხი. შეხვედრის შემდეგ კოშინმა ქ. გაგრაში სკოლის მშენებლობის მიმდინარეობა შეამოწმა.

Deputy Minister of the Northern Caucasus Affairs of Russian Federation, Igor Koshin, paid working visit to Abkhazia. He observed constructions ongoing under the Investment Program promoting Socio-Economic Development of Abkhazia for 2017-2019.
Working visit started with the meeting with de facto Prime-Minister, Valery Bganba. At the meeting joint Socio-Economic Cooperation issues were discussed, including implementation of 56 events planned under Investment Program for 2019. After the meeting, Koshin inspected school construction in Gagra.